Olay, saat 02.00 sıralarında Antalya'nın Kepez ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre; Önder Çakır ile Neşet Güçlü, trafikte seyir sırasında tartıştı. İki sürücü araçlarını yol kenarına çekerek, tartışmayı sürdürdü. 

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Bir süre sonra Neşet Güçlü (51), yanında taşıdığı bıçakla Önder Çakır'ı (45) kalbinden 1 kez bıçakladı ve otobüsüyle kaçtı. Araçta 8 yaşındaki kızı ile bulunan Önder Çakır'ın eşinin ihbarıyla bölgeye ekipler sevk edildi. Özel bir hastaneye kaldırılıp, ameliyata alınan Çakır, kurtarılamadı.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, otobüsüyle kaçan servis şoförü Neşet Güçlü'yü yakalamak için çalışma başlattı. Ekipler, Güçlü'yü yakalayıp, gözaltına alındı. 

Taksinin çarptığı bisikletin sürücüsü öldü Taksinin çarptığı bisikletin sürücüsü öldü

Neşet Güçlü, Cinayet Büro Amirliği'ndeki ifadesinin ardından sağlık kontrolüne götürüldü. Sağlık kontrolü çıkışında Güçlü, basın mensuplarının "Çakır'ı çocuğu ve eşinin yanında neden öldürdünüz" sorusunu cevapsız bıraktı. İşlemleri tamamlanan Güçlü, adliyeye sevk edildi. Diğer yandan Neşet Güçlü'nün verdiği ifade ortaya çıktı. Güçlü, ifadesinde, "Trafikte tartışma yaşadık. Önder Çakır kendi arabasından indiği esnada elini belinde götürünce tabanca ya da başka bir şey çıkaracağını düşündüm. Olay bir anda gerçekleşti. Ne olduğunu anlamadım ve hatırlamıyorum" dedi. 

Kaynak: DHA