Türkiye Voleybol Federasyonu(TVF) tarafından Başkentte düzenlenen Midi Kızlar Türkiye Voleybol Şampiyonası’nda final heyecanı yaşandı. Vakıfbank ile ES Spor’un Beştepe Voleybol Salonu’nda karşı karşıya geldiği müsabakada ilk seti 29-27, ikinci seti 27-25 ve üçüncü seti 27-25 alan Vakıfbank, maçı 3-0 kazanarak 2024 Midi Kızlar Türkiye Voleybol Şampiyonu oldu.

Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası’nı şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına madalyalarını ve kupasını TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nihan Karaçam Salkaya takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Es Voleybol takımına madalyalarını ve kupasını; TVF Ankara Voleybol İl Temsilcisi Selahattin Karayel takdim etti.

Midi Kızlar Türkiye Şampiyonası Finallerini üçüncü sırada tamamlayan Galatasaray takımına madalyalarını ve kupasını; Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu Başkanı Çetin Ok takdim etti.

Trabzonspor, "Süper Lig'de 50. Yıl" adlı kutlama düzenleyecek Trabzonspor, "Süper Lig'de 50. Yıl" adlı kutlama düzenleyecek

Ödül töreninin ardından turnuvayı ilk üç sırada bitiren takımlar toplu hatıra fotoğrafı çekindi.

ŞAMPİYONLUK MAÇINDAN KARELER

Vakıfbank ŞampiyonVakıfbank Şampiyon 8Vakıfbank Şampiyon 7Vakıfbank Şampiyon 6

Muhabir: Muhammed Ali Yahşi