Pursaklar Belediyesi, sıcak yaz günlerinde vatandaşların yoğun olarak gittiği parkların, dinlenme alanlarının, oyun gruplarının ve spor aletlerinin bakımını yapıyor.

Baba ve oğlunun öldüğü iş kazasında 22 günde tahliyeye tepki Baba ve oğlunun öldüğü iş kazasında 22 günde tahliyeye tepki

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kullanıma uygun olmayan, bank ve çardakların tamir işleri yapılırken, tahrip olan oyun gruplarının ve spor aletlerinin bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor.

‘‘Hemşehrilerimizin park ve bahçelerimizde rahat hareket edebilmeleri, daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için genel bakım çalışmaları yapıyoruz’’

7'den 70'e her yaş grubunun güzel vakit geçirebileceği şekilde düzenledikleri parklardan vatandaşların daha verimli yararlanabilmeleri amacıyla periyodik olarak bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Hemşehrilerimizin park ve bahçelerimizde rahat hareket edebilmeleri, daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için genel bakım çalışmaları yapıyoruz. Kamelyalar, banklar ve oyun gruplarımızı tamir ediyor veya yenilerini takıyoruz. Ailelerin huzurla dinlenme alanında vakit geçirme fırsatı sunarken, çocuklarının oyun alanlarında sağlıklı ve güvenli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Belediye olarak vatandaşlardan gelen talepleri dikkate alarak, Pursaklar genelinde çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi