Yeni nesil yaşam alanları sunduğu projelerini Ankaralılara tanıtan AKOL Global, Ankaralıları KKTC'de ev sahibi olmaya davet ETTİ. KKTC'nin emlak ve inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan AKOL Global, Türk yatırımcılara yönelik başlattığı ve Kıbrıs’ta ev sahibi olmaya davet ettiği etkinlikler serisine, Antalya’dan sonra Ankara’da da devam etti.   AKOL Global Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Şanal’ın, ‘Kıbrıs Sizin Eviniz. Gelin Ev Sahibi Olun’ diyerek başlattığı ve şirketin hali hazırda devam eden 8 projesini tanıttı.

Projeleri basın mensupları ile paylaşan AKOL Global Pazarlama Direktörü Özgür Koca;  Salamis Holiday Homes, Dolce Vita, Sea Front, AKOL Marine, Karpaz Peninsula, Dolce Mare, AKOL Villas, Esentepe Exclusive adlı projeleri  hakkında bilgi vererek Türk yatırımcılar da fırsattan yararlanmaya davet etti. Koca, daha önceki projelerden örnekler vererek erken davrananların son derece karlı yatırımlar yaptıklarını anlattı. Kuzey Kıbrıs’ta mülk edinmenin çok akılcı bir yatırım olduğunu ifade eden Koca, dünyanın dört bir yanından yatırımcıların Kuzey Kıbrıs’a akın ettiğini, AKOL Global olarak Türk yatırımcısının bu fırsatlardan yararlanmasını arzuladıklarını ifade etti.  

Rapor: Hava kirliliği, 2021’de 8,1 milyon kişinin ölümünden sorumlu Rapor: Hava kirliliği, 2021’de 8,1 milyon kişinin ölümünden sorumlu

DÜNYANIN EN İYİ EMEKLİLİK YERİ KIBRIS

Projelerin detaylarını konuklara sunumlar ve videolar eşliğinde aktaran Koca, Kuzey Kıbrıs’ın dünyaca ünlü Forbes Dergisi tarafından dünyanın en iyi sahil yatırım bölgesi seçildiğini de anımsatarak, "Kıbrıs bir ada ülkesidir. Toprağın sınırlı olması hasebiyle fırsatlar da kısıtlıdır. Türk yatırımcısını bu avantajlı projelerden yararlanmaya davet ediyoruz. Aynı zamanda dünyanın en iyi emeklilik yeri olarak Kıbrıs seçildi. Bu nedenle Kıbrıs dünyanın en cazip ülkelerinden biri.' dedi.

Muhabir: Nursel Dilek MANAVBAŞI