Karşıyaka, Yenimahalle, Serhat, Ata mahalleleri olmak üzere 4 farklı noktaya konumlandırılan İkinci Bahar Dayanışma Merkezleri, kültür, sanat ve eğitim etkinlikleri ile 4 binden fazla ilçe sakinine mutlu bir ikinci bahar şansı sunuyor.

Mısırlı büyükelçiden Ankara'ya direkt uçuş talebi Mısırlı büyükelçiden Ankara'ya direkt uçuş talebi

ETKİNLİKLER YIL BOYUNCA DEVAM EDİYOR

İlçe sakinlerinin keyifle vakit geçirdiği İkinci Bahar Dayanışma Merkezlerinde vatandaşların kişisel gelişimini de önem veriliyor. Yıl boyunca alanında uzman eğitmenler tarafından düzenlenen halk oyunları, beslenme ve sağlık, psikoloji gibi birçok alanda onlarca etkinlik vatandaşlarla buluşuyor. Bunun yanında düzenlenen kültür gezileri ve sinema etkinlikleri üyelerin sosyal hayatına renk katıyor.

7 DEN 70’E HER VATANDAŞ MUTLU OLSUN İSTİYORUZ

Yenimahalle’de gencinden yaşlısına her kesimden vatandaşın, yaşadığı ilçeden keyif alması için birçok projeye imza atıldığının altını çizen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle’de 50 yaş üstü vatandaşlarımızın kendini geliştirmesi, boş vakitlerini faydalı geçirmesi amacıyla ilçenin dört bir yanına açmış olduğumuz İkinci Bahar Dayanışma Merkezleri, vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görüyor. Bu merkezlerde düzenlenen seminerler üyelerimizin bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Kültür ve sanat etkinliklerinden geri kalmasın düşüncesiyle birçok program düzenleniyor. Bu ülkeye hizmet etmiş ve ülkenin gelişimine katkı sunmuş tüm yaş almışlarımıza değer veriyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi