Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, başkentin iki köklü kulübü olan Ankaragücü ve Gençlerbirliği Spor Kulübü’nü ziyaret etti. İlk olarak Ankaragücü Beştepe Spor Kompleksi’ni ziyaret ederek yeni göreve gelen Başkan İsmail Mert Fırat’a hayırlı olsun dileklerini ileten Yaşar’ın sonraki durağı bu ay başkanlık koltuğuna oturan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Osman Sungur oldu.

Ertuğrul Çetin, hemşehrilerinin bayramlarını kutladı Ertuğrul Çetin, hemşehrilerinin bayramlarını kutladı

Başkent’imizin iki değerine de desteğimiz devam edecek

Belediye Başkan Yardımcıları Erhan Aras ve Yaşar Neslihanoğlu’nun da katıldığı ziyaretlerde her iki kulüp başkanına da yeni görevlerinde başarılar dileyen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar,“Ankaragücü ve Gençlerbirliği, başkentin kültürünü gelecek kuşaklara aktaran ve şehrin birlik ve beraberliğine katkı sunan iki güzide spor kulübümüz. Şehrimizin en önemli değerlerinden olan spor kulüplerimize sahip çıkmak hepimizin görevidir. Yenimahalle Belediyesi olarak bugüne kadar şehrimizin kültürünü yansıtan ve çocuklarımıza spor sevgisini aşılayan kulüplerimize elimizden gelen tüm desteği verdik ve bundan sonrada gönüllere kazınan bu iki değerimize tüm gücümüzle destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Kulüp Başkanlarından Başkan Yaşar’a formalı teşekkür

Kulüp Başkanları da yönetimleri, sporcuları ve taraftarları adına Başkan Fethi Yaşar’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek takım forması hediye etti.

Kaynak: Haber Merkezi