Pursaklar Belediyesi’ne bağlı 5 farklı Nezaket Okullarında eğitim gören minik öğrencilerin ilk mezuniyet heyecanları, çocuklar tarafından gerçekleştirilen çeşitli gösteriler eşliğinde coşkuyla başladı.

Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde Merkez Nezaket Okulu öğrencileri için gerçekleştirilen mezuniyet törenine Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, İlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ve veliler katılım sağladı.

‘‘Çocuklarımız, adabımuaşeret eğitimleri başta olmak üzere almış oldukları eğitimlerin meyvelerini hayatlarının her döneminde ziyadesi ile hissedecekler’’

“UNESCO Dünya Mirası Ankara Gezileri” başladı “UNESCO Dünya Mirası Ankara Gezileri” başladı

Merkez Nezaket Okulunda eğitim alan 175 öğrencinin mezuniyet mutluluğunu paylaştıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Nezaket Okullarımızda okul öncesi eğitimi minik öğrencilerimizin, aileleri ile birlikte mezuniyet heyecanlarına ortak oluyoruz. Çocuklarımız, adabımuaşeret eğitimleri başta olmak üzere almış oldukları eğitimlerin meyvelerini hayatlarının her döneminde ziyadesi ile hissedecekler. Bizlerde bugün olduğu gibi yarın da çocuklarımız için çalışmaya, onlara katkı sunmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılarla dolu yıllar diliyorum’’ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi