Türkiye Kupası sahibini bulacak Türkiye Kupası sahibini bulacak

Gençlerbirliği  Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’ndeki Gençlerbirliği Spor Lisesi’nde düzenlenen kariyer gününe, Stadyum ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Memiş ile Gençlerbirliği Spor Kulübü Gençlik Gelişim Sorumluluğu ve Gençlerbirliği Spor Lisesi Müdürü Seçkin Topçu da katıldı.

Söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtlayan A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, kendisinin Gençlerbirliği’nde yetiştiğini ve yıllar sonra yeniden Gençlerbiriği’nde misafir olarak bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha sonra sporcu gelişimden ve kadın-erkek futbolu arasındaki farklardan bahseden Kıragası, her sporcunun milli takım hayalinin olması gerektiğini ve bu bilinçle çalışmalarına devam etmesi gerektiğinin altını çizdi. Çok kıymetli bir kulüpte eğitim aldıklarını ve kariyer hedeflerinde başlangıç noktasının Gençlerbirliği ismi olmasının öğrencilerimiz için büyük bir şans olduğunu dile getiren Kıragası, öğrencilerimize spor hayatlarında başarı diledi.

G Ni C5 V X E A Ahjak

Söyleşi sonunda Stadyum ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Kenan Memiş ile Gençlerbirliği Spor Kulübü Gençlik Gelişim Sorumluluğu ve Gençlerbirliği Spor Lisesi Müdürü Seçkin Topçu, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası’na arkasında adının yer aldığı 06 numaralı Gençlerbirliği formasından takdim etti. Kariyer günü, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Muhabir: Cemil Cahit SARAÇOĞLU