Başkentte aranan 830 kişi yakalandı Başkentte aranan 830 kişi yakalandı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Almanya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılan A Milli Futbol Takımının ilk maçını Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı ve Altınpark’a kurduğu dev ekranlardan yayınladı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı’na kurulan dev ekranda maç heyecanını Başkentlilerle yaşadı. Yavaş, maçın ardından parka akın eden vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

ABB’YE TEŞEKKÜR

Altınpark ve Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkına kurulan dev ekranlarda milli maç keyfini yaşayan vatandaşlar etkinlik için Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederken düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

-Furkan Gür: "Milli maç heyecanını arkadaşımla beraber yaşadım. Açık havada maç izleten Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum."

-Görkem Kömür: "Burada çok güzel bir ortam var. Herkes birlik ve beraberlik içinde çok mutluyuz."

-Recep Balcı: "Güzel bir ortamda maç izliyoruz, her şey çok güzel."

GRUPTAKİ İKİNCİ MAÇTA DEV EKRANLARDA YAYINLANACAK

A Milli Futbol Takımının 22 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek ikinci maçı da dev ekranlardan yayınlanacak. Vatandaşlar, saat 19.00'da başlayacak olan Portekiz maçını Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı ve Altınpark'ta kurulacak olan dev ekranlardan izleyebilecek.

Kaynak: Haber Merkezi