İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

Çankaya'da parklar yenileniyor

Genel

Altındağ'da 3 bin çocuğa ücretsiz yüzme kursu verilecek

Genel

Çankaya'da açık havada sinema keyfi başlıyor

Genel

Mamak'tan Manavgat'a destek

Genel

Anneler ve çocukları iş başında

Genel

Avrupalı gençler Kızılcahamam'da pedal çevirdi

Genel

Okul duvarları tabloya dönüşüyor

Genel

Daha temiz Çankaya için konteynerler yenileniyor

Genel

Hacettepe Mahallesi'nde dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Genel

El Emeği Şenliği Ahmed Arif Parkı'nda devam edecek

Genel

Sokak hayvanları için tam donanımlı ambulans

Genel

Altındağ'da yüzme bilmeyen kalmayacak

Genel

Genel Haberleri

Mamak’ta yaz konserleri devam ediyor

21.06.2021 13:19
Mamak’ta yaz konserleri devam ediyor

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Hükümetimizin başarılı uygulamaları ile yine sosyal mesafe kurlarına uygun olarak artık bir araya gelebiliyoruz. " diye konuştu.

Mamak Belediyesi, yaz akşamlarında Mamaklıları sanat ve sanatçılarla buluşturmaya devam ediyor. Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde her hafta birbirinden değerli sanatçıların ağırlandığı 75. Yıl Saime Kadın Amfi Tiyatro’nun bu kez konukları ise Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Topluluğu sanatçılarından Nilgün Kabacı ve Nahide Saygun oldu. Keyifli dakikaların yaşandığı konserde vatandaşlar da seslendirilen birbirinden güzel şarkılar ve türkülere eşlik etti. Yaz boyunca açık hava konserleriyle sevilen sanatçılar, birbirinden güzel şarkı ve türküleri Mamaklılar için her Cumartesi yorumlayamaya devam edecek.

"ARTIK BİR ARAYA GELEBİLİYORUZ"

Kısıtlamalarda belediye etkinlikleri dijital platformlarla evlere taşıdıklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Hükümetimizin başarılı uygulamaları ile yine sosyal mesafe kurlarına uygun olarak artık bir araya gelebiliyoruz. Bu birlikteliği de Cumartesi günleri düzenlediğimiz yaz konserlerimiz ile taçlandırıyoruz. Tüm Mamaklılara iyi eğlenceler diliyor, tedbirlere uymaya devam etmelerini önemle rica ediyorum” dedi.