Ankara Genç İş İnsanları Derneği (ANGİAD) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakan Karalar ve İstişare Kurulu Üyeleri, 3 Mart’taki Olağanüstü Genel Kurul’da görevi devralan Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungur ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ANGİAD’tan çıkan birisi olarak bu ziyaretin kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Başkan Osman Sungur, “Öncelikle bu nazik ziyaretinizle bana ve yönetimime şeref verdiniz. Gençlerbirliği Başkanlığı büyük bir gurur herkesin arzuladığı şerefli bir makamdır. Zor bir göreve başlayacağımızı biliyorduk ama geldikten sonra oldukça zor bir görev aldığımızı fark ettik. İyi bir yönetim oluşturduk. İlk günden itibaren herkesin özverili çalışmasıyla sorunları çözmeye başladık. Güzel bir yönetim modeli oluşturduğumuzu ve bunun da meyvelerini almaya başladığımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Gb 02

A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın faaliyet programı açıklandı A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın faaliyet programı açıklandı

Başkan Osman Sungur’un ANGİAD’ın değerli bir üyesi olduğuna vurgu yapan ANGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakan Karalar, “Sizleri bu makamda görmekten oldukça mutluyuz. Sadece sizi değil yönetimde de yine üyelerimizi görmek, bizlere gurur veriyor. Hep birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

ANGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakan Karalar ziyaret sonunda, Başkan Osman Sungur’a kahve takımı hediye ederken; Sungur ise ziyarete binaen Hakan Karalar’a arkasında adı ve soyadının yazılı olduğu 06 numaralı formayı takdim etti.

Muhabir: Cemil Cahit SARAÇOĞLU