Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla başkentteki ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kurban Bayramınının 1. ve 2. gününde  ihtiyaç sahipleri için kurban eti bağışlarının toplanacağını açıklamıştı.

Ayşe'yi öldüren reklam panosu temelsiz yapılmış Ayşe'yi öldüren reklam panosu temelsiz yapılmış

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Kurban Bayramı'nda 5 ilçede kurulan kurban kesim alanlarında bekleyen soğuk zincir araçları ve Proje İnşaat Taahhüt Asfalt Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PORTAŞ) Soğuk Hava Deposu'na vatandaşların getirdikleri kurban eti bağışlarını topladı.

BUGÜN SON

“Paylaştığın senindir, hemşehrini sevindir” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında; bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar, Hipodrom Caddesi üzerinde Toptancı Hali’nin yanında yer alan PORTAŞ Soğuk Hava Deposu’na da et getirerek iyilik hareketine katılıyorlar. PORTAŞ Soğuk Hava Deposu etlerin bozulma riskine karşı bayramın ikinci günü saat 13.00’e kadar bağışları kabul edebilecek.

Hijyenik bir şekilde soğuk depolarla bekletilen etler ise puanlama sistemine göre en yüksek puandan başlamak üzere sosyal yardım alan ailelere gönderilecek.

Kaynak: Haber Merkezi