Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Gençlerbirliği'ni ziyaret etti. Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyarette Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungur ve Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyelerine yeni dönem için başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Sungur, geçtiğimiz kasım ayında eğitim-öğretime başlayan Gençlerbirliği Spor Lisesi faaliyetlerini ve spor okullarında devam eden öğrencilerin gelişiminden bahsederek, 101. yaşını doldurmuş Gençlerbirliği’nin tesisleşmeye ve gençlere verdiği öneme vurgu yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, günümüze kadar misyonu hep genç sporcularla başarıya gitmek olan Gençlerbirliği’ni daha iyi yerlerde görmenin sabırsızlığını yaşadığını söyledi. Spora dair daha fazla tesisleşme ile çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak tutulup spora teşvik edilmesi gerektiğini vurgulayan Altınok, bu hususta herkese görev düştüğünü belirterek, ‘Ankara’mızın gençlerini hep beraber geleceğe taşıyacağız’ mesajını verdi.

EGO'dan 23 Nisan hazırlığı EGO'dan 23 Nisan hazırlığı

Başkan Sungur, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok’a arkasında adı ve soyadının yer aldığı 06 numaralı “Cumhuriyet” formadan takdim etti.

Muhabir: İrem AKBAY