Gündem

Gündem Haberleri

'TechAnkara çalışma alanını genişletiyor'

15.11.2017 11:30

Sanayinin talep ve ihtiyaçlarına yenilikçi ve katma değeri yüksek yerli çözümler sunulmasını amaçlayan “TechAnkara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları', çalışma alanını genişletiyor.

Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından geliştirilen platform, yerli üreticinin üretim ve tedarik kapasitesini yeni yaklaşımlarla artırıyor. 2015 yılından bu yana gerçekleştirilen etkinlikler ile Ankara’da faaliyet gösteren ve üretim girdisi olarak önemli miktarda bilişim ve destek hizmetleri, malzeme, makine ve insan kaynağı satın alan veya ithal eden büyük şirketler ile kurumsal düzeyde iletişim süreçleri gerçekleştirilerek, tedarik potansiyeli arz eden girişimciler ile işbirliğine gitmeleri sağlanıyor. Açık tedarik talepleri Ankara Kalkınma Ajansının www.ankaraka.org.tr adresinden takip edilebiliyor.

Açık tedarik talepleri şöyle:

“Arçelik; yüzey kaplama, özellikle paslanmaz saca 'anti-finger' ve plastiklere kuruma kolaylaştırıcı kaplama, sac şekillendirme, ürün kontrol kart geliştirme ve yazılım, Android ve web yazılım, plastik tasarım ve görünüş parçası üretimi ve plastik enjeksiyon alanlarındaki yenilikçi proje, ürün ve hizmetlerini sunmak isteyen firmaları bekliyor.'
Başvurular http://yerlitedarik.techankara.com adresinden alınıyor. İlk B2B görüşme ve sunum etkinliği, 24 Kasım'a kadar yapılacak başvurular için düzenlenecek. Ayrıca başvuruların alınması yıl içinde devam edecek, dönemler itibarıyla B2B görüşme ve sunum etkinlikleri planlanacak. Alınan başvurular Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından değerlendirilerek ilgili firmaya yönlendirilecek. Karşılıklı mutabık kalınması durumunda randevu ve ikili görüşme organizasyonu yapılacak ve başvuru sahibine iletilecek. Soru, görüş ve talepler için [email protected] adresinden veya 0312 310 03 00 numaralı telefondan Yatırım Destek Ofisine ulaşılabilinecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel

“Halkın can ve mal güvenliği tehlikede!”

Asayiş

Ankara'da terör örgütünün propagandasını yapan 11 kişiye gözaltı 

Genel

Çankaya'da 'Kadın Emeği Festivali' başlıyor 

Ekonomi

Nesle devir vergiye takılıyor!

Kültür-Sanat

Bu hafta 8 film vizyona girecek

Asayiş

Mükerrer oy kullandığı iddia edilen kadın serbest bırakıldı

Politika

"Seçmen kütüğünde mükerrer kayıt yok"

Teknoloji

Her yerde aynı parolayı kullanmayın!

Politika

“Kimsesiz çocukları devlet kadrosuna alacağız”

Genel

Çankaya Evleri yaz boyunca açık olacak 

Asayiş

Ezhel'e beraat kararı!

Kültür-Sanat

Ünlü isimler Türkiye'ye geliyor