Kültür-Sanat

Kültür-Sanat Haberleri

Başkentte "Aile Arasında" filminin özel gösterimi yapıldı

05.12.2017 11:10

0

Yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın, senaristliğini Gülse Birsel'in üstlendiği "Aile Arasında" filminin özel gösterimi Ankara'da yapıldı.

Bir alışveriş merkezindeki sinemada yapılan özel gösterim öncesinde, filmin senaristi Birsel ve filmin başrol oyuncularından Demet Evgar ile Engin Günaydın basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Filmde oyuncu olarak da yer alan Birsel, filmlerinin hafta sonunda izlenme sayısında birinci sırada yer aldığını belirterek, gelen olumlu tepkilerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kendisi için filmin beğenilmesinin gişe başarısından daha önemli olduğunu söyleyen Birsel, izleyenlerin filmden keyif almasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Birsel, filmin yönetmeni Ozan Açıktan ile yıllardır arkadaş olduklarını ve birlikte film yapma hayali kurduklarını belirterek, "Senaryonun ilk yazıldığı andan itibaren paslaşarak gittik. Başından itibaren çok güzel bir akıl birliğiyle gittik. Aşağı yukarı ortak bir hayal kurmuşuz. O da çok güzel ortaya çıktı." dedi.

Evgar, filmin senaryosunun büyük bir dehayla yazıldığını söyleyerek, "Canlandırdığım karakter, benim içimde çok farklı ve beni rahatlatıcı bir yere dokundu. Ben de onun içinde elimden geldiğince yüzmeye çalıştım. Çok da zevk aldım." ifadelerini kullandı.

Engin Günaydın da Gülse Birsel'le birlikte çalıştıkları ilk sinema filmi olmasına rağmen birbirlerini daha önce tanıdıkları için çekimler sırasında herhangi bir zorluk yaşamadıklarını kaydetti.

(AA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asayiş

 Başkent'te hırsızlık şebekesi çökertildi: 6 kişi tutuklandı 

Asayiş

Kamyonetin arkasına bağladığı köpeği metrelerce sürükledi 

Genel

YSK, bağımsız üç adayın adaylığını düşürdü

Sağlık

Otizmliler için eğitim atölyeleri

Kültür-Sanat

BYEGM'den “Karışık Dünya” sergisi 

Ekonomi

Başkentliler 160 bin ton sebze ve meyve tüketti

Kültür-Sanat

İki Kalp Üç Kitap

Asayiş

 İş adamı Ömer Faruk Ilıcan cinayetinin kilit ismi tutuklandı 

Genel

Liselilerin mezuniyet sevinci

Ekonomi

Seçimlere özelleştirmeler damga vuracak

Politika

"Ben bugün listedeysem hayal ettiğim içindir" 

Ekonomi

"Kadınların güçlenmesi çok önemli"